Aktualności

Czarni Browar Witnica - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2-0

• autor: dominika-f, 2015-03-22 20:01

Czarni Browar Witnica- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2-0 (1-0)

Pierwsza kolejka rundy wiosennej za nami. Niestety dla nas nie była szczęśliwa. W meczu rewanżowym z Czarnymi Browar Witnica przegraliśmy 2-0. Mecz od początku był wyrównany, żadna ze stron nie chciała się odkryć. Gra rozgrywała się głównie na środku boiska. W 23 minucie po faulu jednego z naszych zawodników, gospodarze wykonywali rzut wolny, po którym nasz bramkarz sparował piłkę pod nogi przeciwnika, ten dośrodkował futbolówkę na głowę Michała Piśko, który otworzył wynik spotkania na korzyść swojej drużyny. Po stracie bramki Zjednoczeni przejęli inicjatywę na boisku. Po jednej z naszych akcji bramkarz gospodarzy faulował w polu karnym Piotra Bialica, lecz sędzia nie podyktował rzutu karnego, który mógłby zmienić dalszy przebieg meczu.  Przeprowadziliśmy kilka groźnych akcji, których niestety nie potrafiliśmy przełożyć na wyrównującą bramkę. Wynikiem 1-0 dla Czarnych zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie siły były również wyrównane, po jednym z długich podań, piłkę w naszym polu karnym przejął Krzysztof Grzybowski i z ostrego kąta umieścił ją w siatce. Po stracie bramki nasz zespół poderwał się do ataków, czego efektem były dwie sytuacje bramkowe. W jednej z nich znalazł się Piotr Bialic, lecz na jego drodze stanął bramkarz gospodarzy, tym samym ratując swój zespół od straty gola. W drugim przypadku, po dośrodkowaniu Mateusza Konefała, Mateuszowi Sprohsowi zabrakło dosłownie kilkunastu centymetrów do skierowania piłki do bramki przeciwnika. Mecz mógł podobać się zgromadzonym na stadionie kibicom. Było dużo pojedynków i walki między zawodnikami. Czarni mieli dwie sytuacje bramkowe, które wykorzystali. My także mieliśmy kilka akcji, które można było zakończyć bramką, ale niestety to drużyna z Witnicy cieszyła się trzema punktami. Naszym zawodnikom trzeba podziękować za wolę walki i grę do końca. Przed nami kolejne, miejmy nadzieję wygrane mecze.