Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Suchowera show

• autor: dominika-f, 2015-06-09 18:44

W środowe popołudnie Zjednoczeni zmierzyli się ze swoim sąsiadem z tabeli- Piastem Czerwieńsk. Mecz określany był mianem starcia na dnie, ponieważ nasza drużyna zajmuje ostatnie miejsce, a Piast przedostatnie. Wydawać by się mogło, że mecz będzie wyrównany, ale Zjednoczeni „zdemolowali” drużynę z Czerwieńska. Wynik idealnie oddaje przebieg spotkania. To ekipa z Przytocznej przez całe 90 minut przeważała na boisku. Wynik zmienił się już w 3 minucie spotkania, kiedy to Adam Suchowera skierował piłkę do bramki. Kwestią czasu były następne trafienia dla Zjednoczonych. Na drugą bramkę kibice czekali 15 minut, gdy do bramki ponownie trafił Adam Suchowera.  W 23 minucie, w polu karnym Piasta został sfaulowany Patryk Minge, sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Mateusz Konefał i mocnym strzałem pokonał golkipera gości. Za trzy minuty wynik znowu uległ zmianie, a to za sprawą Adama, który strzela już po raz trzeci. 4-0 dla Zjednoczonych, a to dopiero 26 minuta spotkania. Minutę później w sytuacji „sam na sam” znalazł się Mateusz Konefał i po raz drugi pokonał bramkarza przyjezdnych.  Kolejna zdobyta bramka, 35 minuta, strzelcem po raz kolejny Adam Suchowera.  W 38 minucie siódmego gola dla „przytocznianki” zdobył Wojciech Kaczmarek. Wynikiem 7-0 skończyła się pierwsza! połowa meczu. Po przerwie Zjednoczeni nadal kontrolowali przebieg spotkania, ale gra zawodników z Czerwieńska wyglądała trochę lepiej. W drugiej części rywalizacji kibice nie obejrzeli już takiej ilości bramek jak w pierwszej. Zawodnicy wymieniali między sobą podania i próbowali strzelać dalej. Nasi gracze byli jakby mniej skoncentrowani i w 77 minucie stracili gola. To jednak nic nie zmieniło, a w 81 minucie Adam Suchowera jeszcze bardziej pogrążył drużynę gości i strzelił ósmą bramkę dla Zjednoczonych. Wynikiem 8-1 zakończyło się to spotkanie, a nasi zawodnicy z uśmiechami na twarzach schodzili z boiska. Ci, którzy tego dnia znaleźli się na trybunach z pewnością nie mieli, czego żałować. Przecież nie często spotyka się tak wysoki wynik w IV lidze.