Zwycięstwo w drugim podejściu

• autor: dominika-f, 2015-09-06 14:23

nowa-galeria-6249672.jpg nowa-galeria-6249673.jpg nowa-galeria-6249674.jpg

Po meczu ze Spartakiem Zjednoczeni nie mieli dużo czasu na przemyślenia, ponieważ już w środę musieli skupić się na kolejnym spotkaniu z Polonią Słubice. W pierwotnym terminie, czyli 15 sierpnia mecz w Słubicach przerwała w 35 minucie ulewa i burza. W ciągu tych 35 minut kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli już dwie bramki. Po jednej dla każdej z drużyn. Pierwsi strzelili gospodarze, ale już kilka minut później pięknym strzałem z dystansu, wyrównał Patryk Minge, nie dając szans bramkarzowi.  Sędzia przerwał mecz, gdy Zjednoczeni mieli wykonywa rzut rożny, od którego zaczęli środowe spotkanie. Już wtedy nasza drużyna zagroziła bramce Słubiczan. To spotkanie można określić jako festiwal niewykorzystanych sytuacji. Mecz mógł rozstrzygnąć się już w pierwszych minutach, ale jak to bywa, nasi zawodnicy lubią trzymać trenera w napięciu do samego końca.  Zwycięską bramkę w 90 minucie zdobył Szymon Kamiński. Radość jaka zapanowała wśród naszych zawodników jak i również na ławce rezerwowych była nie do opisania. Zjednoczeni przez cały mecz mieli przewagę nad przeciwnikiem. Podopieczni Arnolda Dymnickiego nie dawali rywalowi  szans na zdobycie gola. Walczyli, nie pozwalali wykonać gospodarzom kilku prawidłowych podań. Nikt nie odstawiał nogi i pracował na to, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Polonia gubiła się, a my wykorzystywaliśmy ich błędy. Wynik mógł być wyższy, ale niestety zawodziła skuteczność. Najważniejsze jednak, że trzy punkty powędrowały na konto Zjednoczonych. Jak powiedział jeden z kibiców Polonii "Jeśli Zjednoczeni będą tak grać w każdym meczu, to nikt z nimi nie wygra".