Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Wygrana dla Szymona

• autor: Misiu18, 2010-03-28 17:22
W dzisiejszym meczu Zjednoczeni wygrali 2-1 (1-1)  z Budowlanymi Murzynowo. Obie bramki zdobył Daniel Tabaka
Zwycięstwo piłkarze  Zjednoczonych zadedykowali Szymonowi Podkowińskiemu, który w 26 minucie meczu, po brutalnym wejściu jednego z zawodników z Murzynowa, doznał bardzo ciężkiej kontuzji.

Więcej o meczu w "relacji"

• Komentarzy [16]
  • czytano: [1711]

autor: ~anonim 2010-03-28 18:18:57

avatar Tragicznie to wyglądało aż słabo mi się zrobiło.

autor: ~ZJEDNOCZONY 2010-03-28 18:23:34

avatar A CO KONKRETNIE STALO SIE SZYMONOWI

autor: ~anonim 2010-03-28 18:59:46

avatar glupi nowak z murzynowa!!!!!!takich odrazu zawieszac

autor: ~Piotr Gutkowski 2010-03-28 21:03:19

avatar Po przyjezdzie do murzynowa spotkaliśmy Mariusza Nowaka który siedział sam za sklepem (był po kilku głębszych)i płakał muwił \\\"Jezus jak ja nie chciałem zrobic mu krzywdy\\\".\r\nSiedział kiwając się płakał i przepraszał.\r\nWięc w imieniu całej drużyny chciał bym przeprosic Szymona Podkowińskiego życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

autor: ~Kibic 2010-03-28 21:10:39

avatar Siedziałem k. budek i wyglądało to strasznie. Typ wjechał mu na wysokości kostki w zewnętrzną część lewej nogi. Noga mu się przekrzywiła jakby była z gumy wyglądało na to, że złamana, później już nie patrzyłem, bo aż słabo się robiło od takiego widoku... SZYMON ŻYCZĘ CI SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA PZDR.

autor: ~anonim 2010-03-28 21:40:24

avatar pogoń - gwiazda 6-2

autor: ~fan klub 2010-03-29 12:01:02

avatar na meczu w drezdenku gieksa pojedzie napewno w osłabionym składzie...wiadomo ze Szymon Podkowinski ma sezon z głowy i nie zagra ale z tego co wiem to Wojtek Wozny (shira)ma głeboko rozcieta noge po wczorajszym meczu i ma załozone 4 szwy!!!tak wiec przez ok 2-3 tygodnie tez nie zagra-:( zyczymy chłopakom szybkiego powrotu do zdrowia

autor: ~Kibic 2010-03-29 16:24:31

avatar Woźny jest twardy 70 minut wczoraj grał z tym rozcięciem to i da radę w sobotę ;p

autor: ~GoOośŚść 2010-03-29 17:28:41

avatar TEn Nowak powinnien zostac zawieszony na dwa sezony to nie byl atak na pilke tylko na nogi ;/ Szymon nawet nie mial pilki przy sobie !!! Szymon wracaj szybko do zdrowia i sie trzymaj !!! Jestesmy z Toba pamietaj druzyna jest z Toba duchem !!!

autor: ~GoOośŚść 2010-03-29 17:30:39

avatar Taak Wożny grał 70 minut z nogą rozciętą ale kto to puścił plotkę,ze ma szwy!!! on nawet nie poszedł z tym do lekarza z tego co wiem. Kupi sobie plastry ściągające i bedzie zdrowy na sobote!!!

autor: ~mały 2010-03-29 20:28:33

avatar byłem osobiscie z nim na szyciu po meczu i ma 4 szwy to zapomni ze zagra

autor: ~Szaman 2010-03-29 21:46:43

avatar Szymon - pozdrowienia. Choć jestem teraz w GKP Pszczew to trzymam za Ciebie kciuki. Wszystko bedzie dobrze.

autor: ~nick 2010-03-30 20:47:50

avatar No to będzie duża strata jeżeli nie będzie na meczu Wojtka Woznego.Pozdrowienia dla szymona życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia.

autor: ~GKS 2010-03-31 15:33:37