Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Dobra passa przerwana

• autor: Misiu18, 2010-05-09 11:51

Dobra passa 10 meczy bez porażki przerwana. We wczorajszym meczu Zjednoczeni ulegli Meprozetowi Stare Kurowo 1-3 (1-0)

Mecz rozpoczął się po myśli Zjednoczonych, którzy szybko, bo już w 7' objęli prowadzenie. Strzelcem bramki był Piotr Bialic, który precyzyjnym strzałem posłał piłkę obok bezradnego bramkarza. Dalsza część pierwszej połowy to wyrównana gra, bez klarownych sytuacji strzeleckich. Po przerwie gospodarze grali dużo słabiej i nie potrafili narzucić swojego stylu gry. Za to Meprozet zagrał dużo lepiej w porównaniu do pierwszej połowy i był zespołem wyraźnie lepszym. GieKSa traciła bramki kolejno w 49', 66', 83'.