GKS Zjednoczeni Przytoczna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Stal Sulęcin - Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym
LZS Bobrówko - Róża Różanki
GKS Bledzew - Pionier Zwierzyn
Zjednoczeni Przytoczna - Warta Słońsk
Polonia Słubice - Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko - Warta Gorzów
Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Rusza zabawa!!!

  • autor: Kerti1990, 2010-06-07 21:16

W związku z rozpoczynającymi się w najbliższy piątek Mistrzostwami Świata 2010 w RPA proponujemy wam zabawę w typowanie wyników meczów.

 

więcej info w rozwinięciu newsa

Jednym najważniejszym warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie treści maila. Wyglądać ma to w następujący sposób:

 

Imię i nazwisko:

Miejscowość:

 

Rozpoczynając zabawę wyrażasz zgodę na ujawnienie swoich danych osobowych w celu umieszczenia na stronach:

www.gksjunior.futbolowo.pl oraz na www.zjednoczenionline.futbolowo.pl

 

Pierwsze typy prosimy przesyłać do dnia 10 czerwca do godz. 20, a kolejne do dnia poprzedzającego dany mecz.

adres e-mail: dominikhonda22@wp.pl
 
Punktować będziemy w następujący sposób:

3 pkt poprawny wynik typ: 4:1 wynik: 4:1
2 pkt poprawny wynik z różnicą bramek typ: 3:2 wynik: 2:1
1 pkt poprawne rozstrzygnięcie meczu typ: 4:2 wynik: 1:0

 
Faza grupowa
 
Data Godzina Grupa Stadion Mecz
11.06 16:00 A Johannesburg RPA - Meksyk                                        1:1
11.06 20:30 A Kapsztad Urugwaj - Francja                                0:0
12.06 13:30 B Johannesburg Argentyna - Nigeria
12.06 16:00 B Port Elizabeth Korea Południowa - Grecja
12.06 20:30 C Rustenburg Anglia - USA
13.06 13:30 C Polokwane Algieria - Słowenia
13.06 16:00 D Durban Niemcy - Australia
13.06 20:30 D Pretoria Serbia - Ghana
14.06 13:30 E Johannesburg Holandia - Dania
14.06 16:00 E Bloemfontein Japonia - Kamerun
14.06 20:30 F Kapsztad Włochy - Paragwaj
15.06 13:30 F Rustenburg Nowa Zelandia - Słowacja
15.06 16:00 G Port Elizabeth WKS - Portugalia
15.06 20:30 G Johannesburg Brazylia - Korea Północna
16.06 13:30 H Nelspruit Honduras - Chile
16.06 16:00 H Durban Hiszpania - Szwajcaria
16.06 20:30 A Pretoria RPA - Urugwaj
17.06 13:30 A Polokwane Francja - Meksyk
17.06 16:00 B Bloemfontein Grecja - Nigeria
17.06 20:30 B Johannesburg Argentyna - Korea Południowa
18.06 13:30 D Port Elizabeth Niemcy - Serbia
18.06 16:00 C Johanesburg Słowenia - USA
18.06 20:30 C Kapsztad Anglia - Algieria
19.06 13:30 D Rustenburg Ghana - Australia
19.06 16:00 E Durban Holandia - Japonia
19.06 20:30 E Pretoria Kamerun - Dania
20.06 13:30 F Bloemfontein Słowacja - Paragwaj
20.06 16:00 F Nelspruit Włochy - Nowa Zelandia
20.06 20:30 G Johannesburg Brazylia - WKS
21.06 13:30 G Kapsztad Portugalia - Korea Północna
21.06 16:00 H Port Elizabeth Chile - Szwajcaria
21.06 20:30 H Johannesburg Hiszpania - Honduras
22.06 16:00 A Rustenburg Meksyk - Urugwaj
22.06 16:00 A Bloemfontein Francja - RPA
22.06 20:30 B Durban Nigeria - Korea Południowa
22.06 20:30 B Polokwane Grecja - Argentyna
23.06 16:00 C Port Elizabeth Słowenia - Anglia
23.06 16:00 C Pretoria USA - Algieria
23.06 20:30 D Johannesburg Ghana - Niemcy
23.06 20:30 D Nelspruit Australia - Serbia
24.06 16:00 F Johannesburg Słowacja - Włochy
24.06 16:00 F Polokwane Paragwaj - Nowa Zelandia
24.06 20:30 E Rustenburg Dania - Japonia
24.06 20:30 E Kapsztad Kamerun - Holandia
25.06 16:00 G Durban Portugalia - Brazylia
25.06 16:00 G Nelspruit Korea Północna - WKS
25.06 20:30 H Pretoria Chile - Hiszpania
25.06 20:30 H Bloemfontein Szwajcaria - Honduras


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [997]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wyszukiwarka

Reklama

Kalendarium

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni Przytoczna 1:1 Polonia Słubice
2017-04-15, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Warta Słońsk 4:3 Pionier Zwierzyn
Róża Różanki 3:1 GKS Bledzew
Toroma Torzym 3:3 LZS Bobrówko
Kasztelania Santok 2:4 Polonia Lipki Wielkie
Celuloza Kostrzyn nO 1:2 Stal Sulęcin
Warta Gorzów 2:2 Spartak Deszczno
Orzeł Międzyrzecz 5:1 Radowiak Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 Polonia Słubice

Najnowsza galeria

Zjednoczeni Przytoczna - GKP Pszczew (3-1)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 503, wczoraj: 201
ogółem: 984 286

statystyki szczegółowe