Aktualności

Nadal bez punktów

• autor: Misiu18, 2010-08-22 16:21

W drugim meczu nowego sezonu Zjednoczeni ulegli Tor-Budowi Baczyna 3-0

Mecz od początku był dość wyrównany Zjednoczeni próbowali stwarzać sobie sytuacje strzeleckie, ale głównie ograniczało się to do strzałów z dystansu, które nie przyniosły efektu bramkowego. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 31' spotkania, napastnik Tor-Budu pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z Danielem Marynowskim. Niespełna minutę później sędzie podyktował rzut karny, który został zamieniony na bramkę, gospodarze prowadzili już 2-0. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po zmianie stron Zjednoczeni byli stroną dominującą, a piłkarze z Baczyny mądrze bronili wyniku. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie GieKSa nie zdołała poważnie zagrozić bramce, byłego bramkarza Naszego klubu,  Patryka Lejmana. Na 5 minut przed końcem gdy Zjednoczeni postawili wszystko na jedną kartę i do końca próbowali odrobić straty, "nadziali" się na kontrę, która przyniosła trzeciego gola dla miejscowych. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie

• Komentarzy [8]
  • czytano: [1461]

autor: ~??? 2010-08-22 16:50:37

avatar hmmm gorzej juz nie bedzie heh dajecie rade panowie raczej panie z taka gra :)

autor: ~tabas 2010-08-23 09:36:16

avatar Panowie co jest??to dopiero poczatek wiec skupic sie i walka walka walka!!!!!czekam na dobre wyniki...powodzonka.pozdrawiam

autor: ~tadek 2010-08-23 10:39:57

avatar Damy radę-pierwsz śliwki robaczywki trzymam kciuki HEYA!! i do PRZODU

autor: ~GoOośŚść 2010-08-23 22:37:23

avatar Tabaś co a co ma być proszę Cię to widać na boissku,że bardzo Cię brakuje w tym zespole młody pioś i lisek sobie nie daja rady bez wskazówek na boisku młodemu piosiowi idzie gra lepiej w środku jak grał taak z Toromą Torzym a młody lisek jak narazie nie może sie odnaleźć .Ale moim zdaniem Młody Pioś i LIsek jak pograją jeszcze razem na ataku i się zgrają to pokaża co potrafią i naszczelają bramek

autor: ~??? 2010-08-24 09:08:41

avatar jak wy chcecie cos wygrac jak sparingi graliscie w lini a nagle wlidze gracie ze stoperem i for stoperem hehe trener daje rade mam nadzieje ze z słubicami powalczycie chociaz o punkt z takimi wynikami to nie ma na co wiecej liczyc powodzonka

autor: ~tabas 2010-08-24 11:50:01

avatar nie potrafili mnie zatrzymac dobra oferta wiec skupilem sie na pracy ale to malo istotne teraz...WAZNY JEST ZESPOL I PUNKTY KTORE PORA ZACZAC ZBIERAC...A CO DO HUBERTA I LISA TO MLODE CHLOPAKI JESZCZE WSZYSTKO PRZED NIMI.JEDNA RADA TYLKO ZEBY PRZESTALI MYSLEC I ODWAZYLI SIE ZARYZYKOWAC...ROBCIE TO CO POTRAFICIE NAJLEPIEJ CZYLI NIE ZATRZYMUJCIE SIE Z PILKA,NIE NAWRACAJCIE ,NIE KOMBINUJCIE...

autor: ~tabas 2010-08-24 11:53:35

avatar ...RYZYKUJCIE GRA NA POGRANICZU SPALONEGO I NIE GRAJCIE TYLEM DO BRAMKI PRZECIWNIKA...I PAMIETAJCIE ZE NA "NASZYM" BOISKU KAZDY STRZAL W SWIATLO BRAMKI JEST DUZYM PROBLEMEM DLA KAZDEGO BRAMKARZA WIEC PROBUJCIE JAK NAJWIECEJ UDERZAC...WIERZE ZE JESZCZE NAMIESZACIE W KILKU KOLEJKACH.POZDR DLA ALEJ EKIPY:)rn

autor: ~GoOośŚść 2010-08-24 14:34:24

avatar Noo taak jak maja zagrac jak Lisu gra na szpicy a młody pioś cały czas gra za nim i musi stac tyłem d bramki . Niech trener ich postawi kolo siebie to wiecej zrobią zamieszania niz jeden zawodnik . Tylko jak oni maja piłke i nie dograją albo cos to zaraz mają do nich dwóch pretensje . MAją młodzi mieszanke i szybkość ale boja sie tego pokazać na boisku i zaraz oddaja piłke zamiast samemu spróbować

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.