Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: Misiu18, 2009-05-17 10:22
Zjednoczeni przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem ulegli Kłosowi Małyszyn 4-3 (3-1)
Mecz dla Zjednoczonych rozpoczął się dobrze w 5'  bramkę strzelił Tabaka. Kłos bardzo szybko bo już w 11' minucie wyrównał, a następnie po błędach w obronie goście błyskawicznie zdobyli dwie kolejne bramki w 16' i 22' . Do przerwy wynik się nie zmienił. Po przerwie GieKSa od razu rzuciła się do odrabiania strat i szybko udało się zdobyć bramkę kontaktową, której strzelcem był debiutujący w tej rundzie Budziarski, była to 48'. Jednak minutę później goście znowu "odskoczyli" na dwie bramki. Zjednoczonym udało się zdobyć już tylko jedną bramkę w 80', strzelcem ponownie był Tabaka.
Po kolejnym słabym meczu Zjednoczeni przegrali 4-3.