Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Grad bramek w Międzychodzie

• autor: Misiu18, 2009-07-18 21:23
W drugim meczu sparingowym Zjednoczeni ulegli na wyjeździe Warcie Międzychód 3-5
To gospodarze od początku narzucili warunki gry i byli stroną dominującą. Zjednoczeni odgryzali się nielicznymi kontrami, ale byli wyraźnie słabsi. Do przerwy Warta prowadziła już 3-0. Po przerwie piłkarze z Przytocznej zagrali zdecydowanie lepiej i zdobyli 3 bramki, które strzelali kolejno dwie Tabaka i jedną Dubaniewicz.. W drugiej połowie ekipa z Międzychodu zanotowała dwa trafienia. Mecz skończył się wynikiem 3-5.

• Komentarzy [17]
  • czytano: [958]

autor: ~Misiu 2009-07-18 19:31:52

avatar Zjednoczonym ewidentnie brakowało sił, ale nie ma co się dziwić wczoraj wieczorem dopiero co wróciliśmy z obozu... Z Zemska hehe :p

autor: ~goscpmi 2009-07-19 00:22:26

avatar byłem no fajny sparing i widziałem 5 testowanych piłkarzy 3 z nich nie złe grajki a kolejni w drodze a wy macie nie zła ekipe a trzemu Ufniak nie grał co głupio mu i udał ze ma cos waznego ten to kreci ale co tam jak na 5-lige momentami nie zle sobie graliscie ale to prawda ze Warciarze byli lepsi.Szkoda ze zabrakło 7 ludzi ktorzy mogli sie sprawdzic jeszcze ale przyjdzie czas a wyniki to drugorzedna sprawa-ja wam zycze powodzenia pozdrawia fan z miedzychodu

autor: ~Anonim 2009-07-19 12:57:52

avatar Ufniak najprawdopodobniej nie będzie grał w P-nej. Nie wiadomo gdzie pójdzie...

autor: ~anonim 2009-07-21 16:36:39

avatar victoriawrzesnia1931.fubolowo.pl Zapraszamy i Pozdrawiamy !!!

autor: ~Hooligans 2009-07-22 22:55:01

avatar Słyszałem, że ustawka na zyge sie szykuje jutro...

autor: ~kibol 2009-07-22 23:01:59

avatar zyga jutro zjednoczeni maja wygrac jak nie to wiesz co cie czeka

autor: ~Hooligans 2009-07-22 23:03:06

avatar Słyszałem, że chłopaki z pszczewa też coś sapali...

autor: ~kibol 2009-07-22 23:09:15

avatar jutro zyleta wszystko załatwi maja byc race łancuchy noze kto wie czy ławeczki tez nie bede latac heh damy rade

autor: ~Hooligans 2009-07-22 23:10:57

avatar Ooo to widzę grupa wsparcia pomoże zawsze można liczyć hooligans4life :D

autor: ~kibol 2009-07-22 23:14:29

avatar jestesmy z wami zjednoczeni jestesmy z wami jutro zadyma i tak ma byc pozdro dla kiboli

autor: ~Hooligans 2009-07-22 23:19:32

avatar ludzie nami gardzą, że zależy nam tylko na zadymach... Ale jakby interesowała nas piłka to zostalibyśmy piłkarzami...

autor: ~kibol 2009-07-22 23:22:38

avatar tak na dobra sprawe to my po meczu nie wiemy naet jaki był wynik liczymy tylko na dobra zadyme i tyle hehe

autor: ~Hooligans 2009-07-22 23:25:14

avatar to jest najważniejsze jak nie ma z kim to pomiędzy sobą sie trzaskamy ;p

autor: ~kibol 2009-07-22 23:27:38

avatar no i tak bywa ale zyjemy i dajemy z siebie wszystko szacun dla tych co sa z nami

autor: ~gosc`z 2009-07-23 12:31:13

avatar Ej to jak juz szykuje sie zadyma to karol tez przy okazji  moze becki dostac. W koncu to nasz duet sedziowski, jeden za wszystkich wszyscy za jednego;D

autor: ~ultra 2009-07-23 13:41:27

avatar po co gadacie takie rzeczy  ultra wpadnie to zobaczymy kto jest mądry

autor: ~Hooligans 2009-07-23 16:11:40

avatar Na meczu ma być od ch... policji... śmigłowiec nawet ściągnęli. Domy k stadionu już okna zarydlowane.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.