Aktualności

Drezdenko pokonane

• autor: Misiu18, 2009-08-29 20:41
Zjednoczeni po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonali Leśnika Drezdenko 4-2
Początek spotkania należał do gości, którzy otworzyli wynik spotkania już w 3'. Dalsza część pierwszej połowy to szarpana gra zarówno z jednej jak i z drugiej strony. I jedna i druga drużyna stworzyła sobie kilka sytuacji, ale nie potrafiła zamienić ich na bramki. Do przerwy utrzymał się wynik 0-1. Po przerwie w drużynie Zjednoczonych było widać większą determinację, co przyniosło efekt bramkowy już w 50'  gdy  zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Mateusz Sprosh i skierował piłkę do siatki. Na drugą bramkę Zjednoczonych nie trzeba było długo czekać, bo tylko do 59' gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową bramkarza gości zaskoczył Tomasz Krzyżelewski. (Było to jego pierwsze trafienie w barwach Zjednoczonych). W 70' piłkarze z Drezdenka doprowadzili do wyrównania. Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna, bo już 2 minuty później znowu wyszli na prowadzenie. Strzelcem bramki ponownie Mateusz Sprosh. Wynik spotkania na 4-2 w 83' ustalił Daniel Tabaka.

Zjednoczeni wystąpili w składzie: Marynowski, Dubaniewicz, Urbaniak, Woźny, Klusek (70' Materna), Krzyżelewski, Kmieciak (45' P. Misiewicz), Rutkowski, Tabaka, Sprosh (80' K. Lisek), D. Lisek.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [1010]

autor: ~Misiu 2009-08-29 21:25:15

avatar Gdyby nie ta wpadka z Murzynowem to byśmy byli wysoko...

autor: ~kibic 2009-08-30 22:58:40

avatar Zauważyłem, że po wygranym meczu żadnych komentarzy nie ma. Są tylko po przegranych albo tych słabszych, na to wyglada, że łatwiej się po naśmiewać i poszydzić jak coś nie idzie lub gdy się przegrywa się mecze niż pogratulować i napisać dobre słowo po dobrym meczu. Ja osobiście gratuluję chłopaką, bo zagrali dobry mecz i oby tak dalej. Trochę rura zmiękła tym co po wpadce z Murzynowem zapowiadali GieKSie spadek hehehe jeszcze raz gratuluję i powodzonka ;p

autor: ~waciak 2009-08-31 11:38:57

avatar Dokładnie zgadzam się z tymi słowami GRATULUJĘ ZWYCIĘSTWA !!!powodzenia w kolejnym meczu .........

autor: ~anonim 2009-09-01 15:02:31

avatar Znakomicie Super !!!!!!gratulacje  Piękna bramka Tabasia  Ale i tez bardzo ładne Mateusza i Tomka

autor: ~Leon 2009-09-01 19:00:03

avatar Co trzeba zrobić aby teraz wygrać w Skwierzynie???

autor: ~Misiu 2009-09-01 20:37:16

avatar Proste, dobrze zagrać i dać z siebie więcej niż w meczu z Drezdenkiem, myślę, że akurat na ten mecz nie będzie trzeba nikogo motywować

autor: ~GoOośŚść 2009-09-02 16:23:26

avatar I tu ja sie zgadzam z "kibic" ja tez gratuluje osobiscie i bylem na tym meczu i gralismy zajebiscie ;] i co teraz wielcy cwaniacy z trybun i wgl. po przegranym meczu z murzynowem ????? siedzicie w szafach bo nawet nie macie odwagi napisac czegos normalnego i wgl ;];];]

autor: ~POGON 2009-09-02 20:46:26

avatar  Czeka naWas SZLACHTA z POGONI SKWIERZYNA Buraki pokazcie ze macie kibicow !!! TYLKO POGON MIAZGA W SKWIERZYNIE

autor: ~Mak 2009-09-02 21:02:27

avatar Proszę podać godzinę rozpoczęcia meczu w Skwierzynie bo są różne wersje!

autor: ~anonim 2009-09-03 10:38:01

avatar

mecz jest o 16!

autor: ~anonim 2009-09-03 17:45:22

avatar takie cwaniaki bo ze Skwierzyny zobaczymy jak przyjedziecie do nas to zobaczymy kto ma lepszych kibiców w dopingu Skwierzyna a co to kurva jest  walic  psów

autor: ~scout 2009-09-03 20:28:36

avatar

Ciesze sie ze zjednoczeni zlapali pierwsze 3 punkty w tym sezonie i mam nadzieje ze nie beda to ostatnie. Jednak nie mozna popadac w euforie ze sie wygralo jeden mecz. Jezeli zaczniecie wygrywac systematycznie mecz po meczu to wtedy mozna wam naprawde pogratulowac. To moglbyc wystrzal lepsza dyspozycja w tym dniu itp. a kolejne moga byc kontynuacja poprzednich. Mozna wziac pod uwage tutaj mecz murzynowa z wami...... prawdopodobnie u nich byl to wystrzal a nie dobra forma tak samo lubniewiczanka w meczu ze skwierzyna. Tak wiec zobaczymy po kolejnych meczach jak to bedzie wygladac. Powodzenia

autor: ~Zawodnik 2009-09-03 20:46:22

avatar Scout buraku jakie pierwsze punkty co Ty gadasz?! jak masz pier... głupoty to się lepiej nie wypowiadaj cwelu

autor: ~scout 2009-09-03 21:34:12

avatar ok przepraszam za pomyłke.

autor: ~OBSERWATOR 2009-09-03 23:16:23

avatar Czy tu tez nie mozna  kulturalnie porozmawiac o piłce,wymienic poglady wylonic jakies typy meczow a tu gdzie nie spojrzysz to leca epitety wyzwiska!!!Pozdrawiam normalnych kibicow sportu!!!

autor: ~xxx 2009-09-04 08:05:40

avatar Najlepsze jest zdjęcie Krzyżelewskiego z prawej.

autor: ~anonim 2009-09-05 22:00:51

avatar SZLACHTA z POGONI SKWIERZYNA buhaa HAHHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAH ŻAL.pl   ZJEDNOCZNI ZJEDNOCZNI GKS  GKS

autor: ~Misiu 2009-09-06 10:54:45

avatar I gdzie wczoraj była ta szlachta? hehehe ;p

autor: ~pogon 2009-09-08 10:32:09

avatar przytoczna jest slaba to tym bardziej gatuluje jej zwyciestwa i bardzo duzo szczescia bez ktorego by nie wygrali bo gra to nic nie pokazali normalnie tragedia co ten wasz trener was uczy zacznij cie grac pilka  a nie tylko wybijanka

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.