Spartak Deszczno - Celuloza Kostrzyn nO

Aktualności

Za tydzień trzeba się przełamać

• autor: Misiu18, 2009-10-10 19:05
Niestety Zjednoczeni nie potrafią przełamać złej passy dziś na własnym boisku ulegli GKP II Galaktice Dzierżów 3-1 (1-1)
Mecz jak kilka poprzednich rozpoczął się fatalnie, już w 2' goście objęli prowadzenie. Później to Zjednoczeni byli stroną przeważającą i stwarzali sobie więcej sytuacji. Do remisu w 38' minucie doprowadził Daniel Tabaka. Wynik remisowy utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron w drużynie Zjednoczonych nie było już widać takiego zaangażowania i zaciętości w grze, nadal mieliśmy lekką przewagę, ale nie potrafiliśmy, mimo kilku dobrych sytuacji strzeleckich, wyjść na prowadzenie. Słabszą grę GieKSy wykorzystali goście którzy w 60' zyskali prowadzenie. Kolejną bramkę goście zdobyli w 73'. Mimo kilku dogodnych sytuacji i walki do końca naszym piłkarzom nie udało się już zmienić rezultatu spotkania i drugi raz z rzędu nie zdobywamy ligowych punktów.

Zjednoczeni wystąpili w składzie: Hacaś, Rutkowski, Bialic (65' Woźny), Urbaniak, Materna, Krzyżelewski, Dubaniewicz (55' Kmieciak), Misiewicz (75' Malinowski), Tabaka, Sprosh, K. Lisek (45' D. Lisek)