Juniorzy wygrywają

• autor: Misiu18, 2009-10-12 15:30
Kolejny zwycięski mecz juniorów
We wczorajszym meczu juniorzy pewnie pokonali Budowlanych Murzynowo 4-0 Bramki zdobywali: Hubert Pioś, Kuba Piotrowski, Witek Lisek oraz trafienie samobójcze.

Drużyna trampkarzy pauzowała

autor: ~Zastepca misia xD 2009-10-17 00:58:04

avatar Od poczatkowych minut druzyna juniorow przewazala.Liczne ataki na bramke Murzynowa jednak nie dawaly prowadzenia Zjednoczonym. Po akcjach Juniorow z przytocznej do roboty wzieli sie zawodnicy z murzynowa i to dalo im akcje na bramke zjednoczonych po czym dwukrotnie trafiali w poprzeczkę.Po katrataku zjednoczonych i zakonczeniem pieknym strzalem popisal sie Hubert Pioś i dal prowadzenie Zjednoczonym.Wynik do konca pierwszej polowy nie zmienil sie.W drugiej polowie druzyna z przytocznej przewazala juz pod kazdym wzgledem,druga bramke po dosrodkowaniu zdobyl Jakub Piotrowski i druzyna Zjednoczonych prowadzila juz 2:0. Druzyna z Murzynowa znow wziela sie do roboty i atakowala bramke zjednoczonych lecz ich ataki nie dawaly zadnej skutecznosci.Trzecia bramke strzelil Witold Lisek i to wlasnie on popisal sie wspanialym dryblingiem przy bramce murzynowa gdzie swoja akcje zakonczyl strzalem i zdobycie 3 brzamki dla Juniorow Zjednoczonych.Czwarta bramke zjednoczeni strzelili pod koniec meczu,gdzie to po wybiciu pilki na strone przeciwnika agresywnym startem do pilki pokazal sie Jakub Piotrowski,gdzie zmusil obronce murzynowa do wybicia pilki lecz ten pod presja naszego zawodnika pokonal wlasnego bramkarza i trafil samobojcze trafiennie. I mecz zakonczyl sie wygrana druzyna z przytocznej 4:0. To juz 4 wygrana z rzedu Juniorow z Przytocznej. Po tej wygranej Juniorzy umocnili sie na 1 miejscu w tabeli.Juniorzy nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie.kompletujac 12 w 4 meczach.